PGNIG REFERENCJE 07-2019

Firma PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. wyłoniła w drodze postępowania przetargowego firmę “Dress Code” Katarzyna Danowska Spółka Jawna i zleciła realizację zadania zaprojektoania, uszycia i dostawy koszul dla Biur Obsługi klientów. Współpraca uwzględniała również profesjonalne doradztwo merytoryczne.

Koncepcja stylistyczna została zrealizowana zgodnie z zamówieniem zlecajcego. Zaproponowane wzornictwo było ciekawe i nowoczesne. Odznaczało się wysok jakości zastosowanych materiałów i dbałości o wykończenie. Wykonanie koszul zrealizowane zostało terminowo i w sposób profesjonalny.

Proces dobierania rozmiarów koszul, składania zamówień, a następnie etap realizacji dostaw przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. W celu realizacji zamówienia Wykonawca przygotował aplikacje, dostosowując ją do potrzeb zlecającego i spełniając jego oczekiwania. Realizując zamówienie Wykonawca wykazał dużą elastyczność i terminowość, a współpraca z nim przebiegła bez zastrzeżeń.

Nowe stroje spotkały się z wyrazami uznania zarówno ze strony naszych pracowników jak i klientów. Uważamy, że są one ważnym elementem budowania silnej i nowoczesnej marki spółki. Nie tylko poprawiają wizerunek firmy, ale również wpływają pozytywnie na komfort pracowników.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. jako doświadczonego, kompetentnego i wiarygodnego dostawcę odzieży służbowej.

z poważaniem
Katarzyna Gniewosz
[Zastępca Dyrektora ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw]