6. Deutsche Bank – 2012

Z firmą DC Aleksandra sp. jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) współpracujemy w zakresie projektowania i wyposażania naszych pracowników w stroje służbowe od lipca 2010 roku. Firma została wybrana w drodze przetargu, ze względu na wysoki profesjonalizm przedstawionej oferty i zaproponowaną kompleksowość działań w tym zakresie.

Firma DC zaprojektowała dla naszego Banku zestawy strojów damskich i męskich wg najnowszych trendów mody w tym zakresie, zaproponowała odpowiednie pod względem jakościowym tkaniny, odporne i trwałe w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu. Stroje zostały tak skomponowane, aby odzwierciedlały kolorystykę firmową, tym samym umacniając wizerunek marki naszego Banku.

Proces obsługi kontraktu przebiega właściwie bez wkładu pracy ze strony Banku. Odpowiednio przygotowana platforma do zbierania zamówień, ekspresowa obsługa w zakresie zbierania pomiarów pracowników oraz terminowa dostawa gotowych wyrobów do poszczególnych placówek sprawiły, że w krótkim czasie udało się zaopatrzyć wszystkich pracowników w oddziałach całej Polski w nowy zestaw strojów służbowych.

Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić firmę DC Aleksandra Drzewiecka jako solidnego partnera reprezentującego wysoki poziom usług i nienaganną jakość dostarczonych wyrobów. W roku 2012 współpraca jest kontynuowana.

Joanna Izdebska
Dyrektor Departamentu Marketingu