52. Via Medica

Via Medica to firma, której sukces opiera się na stałej i ścisłej kooperacji z autorytetami z dziedziny medycyny, w tym autorami publikacji naukowych z całego świata. Dzięki temu dostarczamy polskiemu środowisku lekarskiemu kompleksowej i rzetelnej wiedzy przydatnej w codziennej praktyce. Jesteśmy także solidnym partnerem dla branży farmaceutycznej, gdyż rozumiemy jej potrzeby i dążymy do wspólnego celu, jakim jest promocja zdrowia.

Dbając o spójny wizerunek firmy podjęliśmy współpracę z Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. w zakresie projektowania, wykonania i dostawy strojów służbowych dla naszych pracowników.

Sprawna współpraca z wykonawcą począwszy od wypracowania projektu strojów, uwzględniającego tak trendy mody jak i nasze potrzeby, poprzez zebranie wymiarów pracowników, dobór wysokogatunkowych tkanin, aż do terminowej dostawy w pełni nas satysfakcjonują.

Firma zapewnia również możliwość dodatkowych zamówień uzupełniających dla nowych pracowników, co ma duże znaczenie dla utrzymania spójnego wizerunku naszej firmy.

Z całą pewnością możemy polecić usługi firmy Dress Code jako rzetelnego dostawcę strojów firmowych.

Dorota Kuban
Kierownik Działu Organizacji Konferencji