51. Energa

Nasza współpraca z firmą Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Firma została wybrana w drodze przetargu, ze względu na wysoki kompleksowość i profesjonalizm przedstawionej oferty oraz zaproponowaną obsługę logistyczną.

Firma Dress Code zaprojektowała dla naszych pracowników obsługi klienta zestawy strojów damskich i męskich, zaproponowała tkaniny i dodatki tak, by odpowiadały naszym barwom firmowym i tym samym stały się kolejnym, ważnym elementem standardu firmy.

Satysfakcjonujący jest dla nas także proces obsługi kontraktu, angażujący naszych pracowników w minimalnym stopniu. Udostępniona przez Dress Code platforma do zbierania zamówień, szybka i sprawna obsługa w zakresie zebrania pomiarów pracowników oraz terminowa dostawa gotowych wyrobów do poszczególnych placówek sprawiają, że współpraca jest kontynuowana, a nasi pracownicy zadowoleni. Przekłada się to również na pozytywny odbiór ze strony naszych klientów.

To wszystko sprawia, że rekomendujemy Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J . jako rzetelnego partnera dbającego o poziom dostarczanych produktów i usług oraz długofalową współpracę.

Monika Zająkała
Specjalista ds. marketingu