50. SANTANDER Consumer Bank

Od roku 2008 firma Dress Code Katarzyna Danowska Spółka Jawna jest dostawcą strojów dla pracowników wszystkich placówek Banku Santander.

W ostatnim czasie podjęliśmy również współpracę w zakresie dostaw odzieży reklamowej oraz gadżetów reklamowych.

Projekty strojów służbowych były modyfikowane w czasie naszej współpracy tak, aby uwzględnić zmieniające się trendy oraz wszelkie uwagi naszych pracowników w zakresie funkcjonalności strojów. Ubrania służbowe są wysokiej jakości, o przemyślanym kroju i wzorze, co gwarantuje w pełni satysfakcjonujący efekt finalny. Ma to dla nas ogromne znaczenie, za względu na duży nacisk jaki kładziemy na budowanie wizerunku naszego Banku, na co niewątpliwie składa się wygląd pracowników.

Przygotowany specjalnie na nasze potrzeby portal internetowy, znacząco usprawnia procedury związane z zamawianiem i dostawami. Portal ten zawiera wszelkie potrzebne informacje dla użytkowników odzieży służbowej.

Wszystkie dostawy realizowane są sprawnie i terminowo.

Pracownicy firmy chętnie służą radą i pomocą, co przekłada się na wybór najlepszych i najbardziej dopasowanych do naszych potrzeb rozwiązań tak stylistycznych, jak i logistycznych. Firma Dress Code w ciągu całego okresu naszej współpracy parokrotnie przeszła pozytywnie weryfikacje rynkową oferując najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie.
Polecamy firmę Dress Code Katarzyna Danowska Spółka Jawna jako rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje wysokiej jakości odzież służbową i reklamową oraz zapewnia niezawodny serwis.

 

Piotr Humeńczuk
Dyrektor Departamentu Zakupów i Administracji
Santander Consumer Bank S.A.