5. Deutsche Bank – 2011

Z firmą DC Aleksandra Drzewiecka sp. jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) współpracujemy w zakresie projektowania i wyposażania naszych pracowników w stroje służbowe od lipca 2010r. Firma została wybrana w drodze przetargu, ze względu na wysoki profesjonalizm przedstawionej oferty i zaproponowaną kompleksowość działań w tym zakresie. Współpraca układa się bardzo dobrze.

Firma DC zaprojektowała dla naszego Banku zestawy strojów damskich i męskich wg najnowszych trendów mody w tym zakresie, zaproponowała odpowiednie pod względem jakościowym tkaniny (odporność i trwałość w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu itd.) oraz tak skomponowała stroje i dodatki, aby odzwierciedlały kolorystykę firmową, tym samym umacniając wizerunek marki naszego Banku.

Również proces obsługi kontraktu, który przebiegał właściwie bez wkładu pracy
z naszej strony, był dla nas miłym zaskoczeniem. Odpowiednio przygotowana platforma do zbierania zamówień, ekspresowa obsługa w zakresie zebrania pomiarów pracowników oraz terminowa dostawa gotowych wyrobów do poszczególnych placówek sprawiły, że w krótkim czasie udało się zaopatrzyć wszystkich pracowników w placówkach całej Polski w nowy zestaw strojów służbowych.

Z prawdziwą przyjemnością mogę więc polecić firmę DC Aleksandra Drzewiecka jako solidnego partnera reprezentującego wysoki poziom usług i nienaganną jakość dostarczonych wyrobów. W roku 2011 współpraca będzie kontynuowana.

 

 

Joanna Izdebska
Dyrektor Departamentu Marketingu