49. Neckermann Polska

Firma Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. została wybrana w organizowanym przez nas konkursie na zaprojektowanie, uszycie i dostarczenie strojów służbowych dla pracowników obsługi klienta.

Współpraca objęła przygotowanie projektu stroju, propozycję tkanin najlepiej odpowiadających naszym wymaganiom, szycie i dostawę do naszych placówek rozsianych po całej Polsce. W czasie całej współpracy Dress Code szybko reagowała na wszelkie nasze uwagi i propozycje. Powstał produkt, który jest estetyczny, nowoczesny i wygodny. Nasi pracownicy prezentują się w nim doskonale, co przekłada się na lepszy wizerunek naszej firmy i zadowolenie klientów, a tym samym lepszą sprzedaż naszych produktów.

Do naszej dyspozycji została przygotowana platforma internetowa do obsługi zamówień co bardzo ułatwiło komunikację. Procedury logistyczne przygotowane przez firmę Dress Code są jasne i czytelne a więc czas konieczny na złożenie zamówienia i jego realizację został skrócony do niezbędnego minimum.

Bez wahania możemy polecić firmę Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. jako solidnego partnera biznesowego, doskonałego zarówno na etapie projektowania, jak i wykonania oraz dostawy.

Sylwia Huber
Kierownik Sprzedaży Sieci Własnej