37. Ministerstwo Spraw Zagranicznych – 2008

Spółka Jawna Dresscode Aleksandra Drzewiecka (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) z siedzibą w Łodzi przy Alei Kościuszki 23/25 działająca na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców w KRS pod nr 0000292517, regon 100436042 została wybrana naszym partnerem
w zakresie projektu, produkcji oraz dostawy strojów służbowych dla pracowników Zarządu Obsługi Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Na wyróżnienie zasługuje Pani Aleksandra Drzewiecka, która starannie przygotowała projekt, dobrała tkaniny i kolorystykę kostiumów damskich i koszul.

Firma wykazała dużą elastyczność i profesjonalizm w zakresie dopasowania strojów do indywidualnych potrzeb i sugestii pracowników. Przymiarki prowadzone były w uzgodnionych terminach i fachowo.

Produkcja została wykonana terminowo, rzetelnie i solidnie. Jakość wyrobów oraz gatunek zastosowanych tkanin i surowców w pełni spełniły swoją rolę oraz spotkały się z dużym zadowoleniem naszych pracowników.

Współpracę ze Spółką Jawną Dresscode Aleksandra Drzewiecka oceniamy wysoko jako rzetelnego producenta strojów służbowych.

Artur Szczepaniec
Dyrektor