27. TUI – 2013

Firma DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) wygrała organizowany przez nas konkurs na zaprojektowanie, uszycie i dostarczenie strojów służbowych oraz stworzenie platformy internetowej, która jest podstawą do komunikacji: osoby zgłaszające – firma DC.

Z firmą DC Aleksandra drzewiecka współpracujemy w zakresie projektowania i zapewnienia naszym pracownikom strojów służbowych od października 2010 roku.

Koncepcja Pani Aleksandry Drzewieckiej wpisała się w zasady identyfikacji wizualnej TUI. Na etapie przygotowania projektu DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna wykazała się dużą elastycznością, odpowiadała w szybkim tempie na wszelkie pytania i rozwiewała nasuwające się wątpliwości. Szybko wdrażała również nasze uwagi. Ponadto DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna zaproponowała szereg rozwiązań, modyfikacji, które zdecydowaliśmy się stosować i z których jesteśmy bardzo zadowoleni – przede wszystkim platforma internetowa , która pozwalała współpracować na linii TUI – Firma DC Aleksandra Drzewiecka w celu np. dokonania zamówień. Efektem jest projekt, który zadowolił nas w stu procentach.

Od momentu podpisania umowy proces produkcji strojów przebiega bezproblemowo. Stroje dostarczane są bezpośrednio do placówek, zaadresowane imiennie. Odzew ze strony pracowników jest jednoznacznie pozytywny, chwalą zarówno logistykę, jak i samą jakość wykonania strojów. Dostawy są terminowe.

DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna prowadzi również dla nas magazyn zewnętrzny wyrobów, co pozwala nam na znaczące oszczędności. Nowi pracownicy lub pracownicy chcący zamówić brakujący element stroju dokonują zamówień przez platformę internetową, wysyłają krótką wiadomość do magazynu, który szybko realizuje zamówienie.

Mogę bez wahania polecić firmę DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna jako rzetelnego, elastycznego i pewnego partnera biznesowego, który doskonale radzi sobie ze skomplikowaną logistyką i dostarcza usługi na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo kompetentny personel dba o serwis i jakość współpracy. W roku 2013 współpraca będzie kontynuowana.

Edyta Szerypo
Kierownik biur