22. Enter Air – 2012

Enter Air jest obecnie największą linią czarterową w Polsce oraz drugą największą linią w naszym regionie. Otrzymane nagrody potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Zależy nam bardzo na utrzymaniu wysokiego standardu obsługi, z którego jesteśmy znani na polskim rynku.

W roku 2012 nawiązaliśmy współpracę z firmą DC Aleksandra Drzewiecka Sp.J. (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) w zakresie budowania wizerunku naszych pracowników poprzez zaprojektowanie i wykonanie strojów służbowych.

Realizacja zamówień na stroje przebiega bardzo sprawnie a dodatkowo możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy DC. Bardzoi dobre i sprawdzone procedury przekonują nas, że powierzenie firmie DC przygotowania i wykoania strojów służbowych jest trafną i przemyślaną decyzją. Uważamy firmę Dress Code za zespół profesjonalistów, którzy kładą nacisk na wysoki standard wykonania projektów oraz obsługę klienta.

Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie nadal przebiegać efektywnie i w miłej atmosferze a nasi pracownicy, dzięki wysokiej jakości i modnie zaprojektowanym strojom, będą łatwiej i lepiej umacniać pozytywny wizerunek naszej firmy. Z wielką przyjemnością możemy polecić firmę Dress Code jako rzetelnego i solidnego partnera w zakresie świadczonych usług.

Grzegorz Połaniecki
Board Member General Director