2. MultiBank – 2010

W imieniu MultiBanku – Bankowości Detalicznej BRE Banku S.A. pragnę wyrazić uznanie dla firmy DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) za profesjonalne i rzetelne wykonywanie prac związanych z realizacją zamówień na stroje firmowe dla naszych pracowników.

Realizowany kontrakt na dostawę odzieży służbowej miał miejsce w latach 2008-2010 i był dwukrotnie aneksowany. W chwili obecnej Firma DC ponownie złożyła ofertę w ogłoszonym przez nas przetargu. Oferta ta została oceniona przez komisję przetargowa najwyżej i bank podpisał umowę na realizacje dostaw odzieży służbowej na kolejny dwuletni okres. Każdorazowo kontrakty dotyczyły realizacji zamówień na odzież dostarczaną do oddziałów Banku na terenie całego kraju. Realizacja przebiegała sprawnie i terminowo. Dedykowana do kontraktu strona internetowa przeznaczona do obsługi zamówień dla sieci sprzedaży była bardzo pomocna i dopasowana do naszych potrzeb. Pracownicy mieli także możliwość składania zamówień indywidualnych, uwzględniających niestandardowe rozmiary odzieży.

Wyrażając zadowolenie z kilkuletniej współpracy ze Spółką DC rekomendujemy ją jako godnego zaufania partnera, posiadającego niezbędne doświadczenie w kompleksowej obsłudze dużych instytucji w zakresie produkcji i dostaw odzieży służbowej.

Jarosław Olbromski
Naczelnik Wydziału Merchandisingu
I Identyfikacji Wizualnej MultiBanku