12. Energa – 2010

Z firmą DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) rozpoczęliśmy współpracę w roku 2008, zakładając spełnienie naszych oczekiwań związanych z wizerunkiem pracowników, reprezentujących firmę wśród 2,8 mln Klientów.

Dyrektor – Pani Aleksandra Katarzyna Drzewiecka oraz osoby bezpośrednio współpracujące z nami służyły cennymi radami oraz ogromną pomocą na etapie wyboru tkanin, krojów, stylizacji, a także w czasie całego procesu składania zamówień. Ich doświadczenie umożliwiło wybór najlepszych rozwiązań.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że tkaniny, z których uszyto zestawy odzieży, zostały wykonane na nasze specjalne zamówienie, są zgodne z księgą wizualizacji naszej firmy, przez co są również unikatowe.

Logistyka projektu zasługuje na najwyższą ocenę. Przygotowany, specjalnie dla naszej firmy, portal internetowy w wyjątkowy sposób ułatwił procedurę zakupu i dostawy. Portal zawierał pełen zestaw pomocnych informacji, porad dla użytkowników odzieży. Zakup odzieży
z wykorzystaniem portalu internetowego wraz z setami pomiarowymi zakończył się pełnym sukcesem, nie została złożona żadna reklamacja.

Firma DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. w trakcie realizacji zlecenia wykazała się dbałością
o szczegóły oraz efekt końcowy, co jest dla nas szczególnie istotne z uwagi na ogromny nacisk na budowanie wizerunku naszej firmy, na który niewątpliwie składa się wygląd pracowników.

Współpraca jest kontynuowana ku zadowoleniu obu stron. Firma DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. w pełni zasługuje na doskonałe rekomendacje jako godny zaufania i polecenia partner.

Agnieszka Kazenas
Dyrektor
Biuro Planowania Sprzedaży i Marketingu