1. BRE Bank – 2008

W imieniu MultiBanku – BRE Banku SA jest mi niezmiernie miło stwierdzić, iż nawiązanie kontaktu w zakresie przygotowania strojów służbowych dla naszych pracowników z Panią Aleksandrą Drzewiecką okazało się bardzo trafną decyzją. Rozpoczęta współpraca od początku układała się bardzo dobrze.

W styczniu 2003 r. Firma prowadzona przez Panią Aleksandrę Drzewiecką wygrała przetarg na realizację strojów służbowych dla pracowników MultiBanku. Wówczas do zrealizowania w ciągu roku było kilkaset kompletów.

Pani Aleksandra Drzewiecka zajęła się również zaprojektowaniem i doborem odpowiednich tkanin. Jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani, gdyż nasze wymagania były bardzo wysokie.

Tkaniny sprawdziły się w eksploatacji, wykazały się trwałością, brakiem efektu zagnieceń i dały komfort użytkowania, zyskując przychylność naszych pracowników i aprobatę klientów.

Pod koniec 2007 roku MultiBank podjął decyzję o zmianie i wdrożeniu nowych standardów strojów służbowych. Tego zadania podjęła się Firma Pani Aleksandry Drzewieckiej – Dresscode Spółka Jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.). Firma przygotowała wiele ciekawych propozycji i rozwiązań. Szczególnie godny polecenia jest sposób realizacji kontraktu oraz zastosowane procedury, które przebiegały bardzo sprawnie i płynnie: do minimum sprowadziły zaangażowanie naszych służb w proces pomiarów i dostaw. Do rejestracji naszych pracowników pozostawiona została specjalna platforma internetowa. Efekt końcowy spełniał wszystkie nasze oczekiwania.

Współpraca z Firmą Dresscode Spółka Jawna zawarta jest na cały 2008 rok i z pewnością będzie kontynuowana.

Z poważaniem

Wojciech Bolanowski
Dyrektor Biura Marketingu