O nas

Dress Code

to doświadczony producent odzieży służbowej. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy stroje firmowe dla pracowników pod zarejestrowaną marką „Dress code”. Oferujemy wszystkie elementy składające się na odzież służbową zarówno damską jak i męską: koszule, bluzki, koszulki polo, pulowery, kardigany, polary, softshelle, kostiumy i garnitury, odzież wierzchnią a także dodatki typu krawaty, apaszki, szale, czapki, furażerki oraz akcesoria: paski skórzane, identyfikatory itp. Dostarczamy także indywidualnie projektowaną odzież reklamową i stroje promocyjne.

Współpracujemy na stałe z wyspecjalizowanymi szwalniami i producentami akcesoriów. Uniformy służbowe, które proponujemy są nowoczesne i trwałe, wykonane z tkanin przeznaczonych do codziennego użytkowania. Gwarantujemy powtarzalność tkanin i wzorów przez cały czas trwania kontraktu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu i wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń dla klientów, którzy zatrudniają wielu pracowników w licznych placówkach i oddziałach terenowych.

Do obsługi naszych klientów stosujemy zaawansowane instrumenty informatyczne (specjalna aplikacja do składania zamówień – platforma zakupowa) oraz delegujemy konkretnych pracowników.

Dostawy personalizujemy dla każdego pracownika. Prowadzimy także usługi magazynowe i kompletowania dostaw o dodatkowe elementy zamówione przez Klienta lub będące jego własnością.

Wszystkie dostawy realizujemy przy pomocy firmy kurierskiej świadcząc usługi door-to-door.

Dodatkowo oferujemy konsultacje i usługi eksperckie w zakresie przygotowania przetargów na odzież służbową oraz szkolenia / warsztaty dla pracowników w zakresie służbowego dress code i wizerunku w pracy.

Katarzyna Danowska – Dyrektor ds. strategii i kreacji.

Jest wielokrotnie nagradzaną i doświadczoną projektantką i stylistką ( „Doskonałość Mody” miesięcznika Twój Styl, „Projektant Roku”), ekspertem w zakresie opracowywania biznesowego dress code. Zaprojektowała stroje służbowe i ubrania firmowe dla wielu znaczących klientów z branży usług bankowych, ubezpieczeniowych, medycznych i transportowych. Prowadzi szkolenia/warsztaty i wykłady z zakresu wizerunku służbowego i biznesowej etykiety. Jest autorką blog o zasadach i aspektach dress codewww.dresscode.pl/dressschool.
Jest miłośniczką i propagatorką idei slow fashion, autorką wielu artykułów z zakresu ekologii i społecznej odpowiedzialności w przemyśle odzieżowym a także licznych stylizacji i ciekawostek modowych na firmowym fanpagu www.facebook.pl/dresscodepl


Odrestaurowaliśmy część wnętrz zabytkowej fabryki wyrobów dziewiarskich Jakuba Hirszberga i zaadaptowaliśmy je na potrzeby naszej siedziby kontynuując tradycje łódzkiego włókiennictwa. Nowoczesna firma funkcjonująca w ponad stuletnich murach doskonale wpisuje się w charakter naszej działalności, łączącej tradycję i doświadczenie z najnowszymi technologiami i nowoczesnym designem.