Klienci

Zmiana nazwy firmy pojawiająca się w referencjach wynika jedynie ze zmiany imienia i nazwiska Wspólnika Aleksandry Katarzyny Drzewieckiej na Katarzyna Aleksandra Danowska.

Przy projektowaniu oraz odszywaniu wzorów ubiorów polowych, firma wzięła pod uwagę specyfikę pracy naszych pracowników. Wzory spełniają nasze oczekiwania zarówno pod względem technicznym, praktycznym, jak i estetycznym. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca przygotował dokumentację projektową, dokumentację technicznotechnologiczną oraz wykonał prototypy elementów umundurowania. Firma wywiązała się z zadania w sposób rzetelny i terminowy, a proces realizacji koncepcji nowych wzorów przebiegał sprawnie i efektywnie.

czytaj dalej

MAŁGORZATA KALATA
DYREKTOR GENERALNY

Rekomendujemy firmę Dress Code Katarzyna Danowska, Wojciech Danowski Sp. z siedzibą w Łodzi jako sprawdzonego oraz godnego polecenia partnera.

czytaj dalej

Tadeusz Stanicki
Prezes Zarządu Dyrektor Spółki

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Opolu potwierdza, że dostawy realizowane w ramach ww. umów były i są wykonywane należycie oraz terminowo, a współpraca
z przedstawicielami firmy Dress Code Katarzyna Danowska, Wojciech Danowski Sp. J. z siedzibą w Łodzi przebiega w sposób rzetelny i odpowiedzialny.

czytaj dalej

Tadeusz Stanicki
Prezes Zarządu Dyrektor Spółki

Firma Dress Code wykazała się profesjonalizmem oraz elastyczą i sprawną obsługą klienta. Z efektów współpracy zadowoleni są zarówno nasi pracownicy jak i Klienci.
Polecamy Spółkę Dress Code jako rzelelnego partnera biznesowego.

czytaj dalej

Marlena Błażejewska
Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Obsługi Klientów Biznesowych i masowych

Serdecznie polecamy firmę Dress Code Katarzyna Danowska, Wojciech Danowski Spółka Jawna jako kompetentnego i doświadczonego partnera w zakresie projektowania i przygotowania koncepcji ubiorów służbowych dla pracowników.

czytaj dalej

Tomasz Lewandowski
Dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji Społecznej

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. jako doświadczonego, kompetentnego i wiarygodnego dostawcę odzieży służbowej.

z poważaniem
Katarzyna Gniewosz
[Zastępca Dyrektora ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw]

czytaj dalej


Współpraca z firmą na każdym etapie przebiegała bardzo sprawnie i w pełni profesjonalnie,
z ogromnym zaangażowaniem uwzględniającym potrzeby Zamawiającego.
Polecam firmę Dress Code jako partnera godnego zaufania.

czytaj dalej

Lesław Biel
Dyrektor ekonomiczno-finansowy

Firma projektując i odszywając zestawy ubiorów brała pod uwagę komfort użytkowania, specyfikę pracy pracowników PP S.A., przedstawiła odpowiednie pod względem jakościowym tkaniny z uwzględnieniem ich trwałości i odporności w codziennym użytkowaniu.

czytaj dalej

Maksyn Gołoś
Zastępca Dyrektora Zarządzającego Pionem Infrastruktury

Firma Dress Code w ciągu całego okresu naszej współpracy parokrotnie przeszła pozytywnie weryfikacje rynkową oferując najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie. Polecamy firmę Dress Code Katarzyna Danowska Spółka Jawna jako rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje wysokiej jakości odzież służbową i reklamową oraz zapewnia niezawodny serwis.

czytaj dalej

Piotr Humeńczuk
Dyrektor Departamentu Zakupów i Administracji
Santander Consumer Bank S.A.

Firma Dress Code wykazała się wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem dzięki którym powstał nowy projekt odzieży identyfikacyjnej pracowników front-line "PKP Intercity" S.A. Cały projekt został zrealizowany terminowo, a efekt końcowy został spełniony z oczekiwaniami.

Członek zarządu
Artur Resmer

czytaj dalej


Serdecznie polecamy firmę DRESS CODE Katarzyna Danowska Wojciech Danowski Sp. J.
jako kompetentnego, rzetelnego i responsywnego partnera w zakresie projektowania
i tworzenia koncepcji odzieży służbowej oraz dokumentacji.

czytaj dalej

Jerzy Szydłowski
Kierownik Działu Zaopatrzenia-Magazynowego

Współpraca nawiązana z firmą Dress Code okazała się w pełni satysfakcjonująca w każdym wymiarze: począwszy od stworzenia całościowej koncepcji stroju służbowego dla naszych pracowników, poprzez organizacje pomiarów, produkcji i dostarczenia gotowego produktu do naszych Biur Obsługi Klienta w całej Polsce.

czytaj dalej

Marlena Skrzydłowska
Dyrektor Departament Obsługi Klientów

Współpraca z Dress Code przebiegała bez zarzutów; zamówienia były realizowane terminowo, bez uchybień, zgodnie z założeniami Zamawiającego.

czytaj dalej

Marlena Skrzydłowska
Dyrektor Departament Sprzedaży i Obsługi Bezpośredniej Klientów Masowych oraz Kanałów Zdalnych
PROKURENT

Firma DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. w pełni zasługuje na doskonałe rekomendacje jako godnego zaufania i polecenia partnera.

czytaj dalej

Krzysztof Rogaliński
Prezes Zarządu
Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. z o.o.

Współpraca jest kontynuowana ku zadowoleniu obu stron. Firma DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. w pełni zasługuje na doskonałe rekomendacje jako godny zaufania i polecenia partner.

czytaj dalej

Agnieszka Kazenas
Dyrektor
Biuro Planowania Sprzedaży i Marketingu

Mamy przyjemność polecić firmę Dress Code Katarzyna Danowska Spółka Jawna jako rzetelną i niezawodną firmę pełniącą kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji strojów służbowych.

czytaj dalej

Monika Zająkała

Satysfakcjonujący jest dla nas także proces obsługi kontraktu, angażujący naszych pracowników w minimalnym stopniu. Udostępniona przez Dress Code platforma do zbierania zamówień, szybka i sprawna obsługa w zakresie zebrania pomiarów pracowników oraz terminowa dostawa gotowych wyrobów do poszczególnych placówek sprawiają, że współpraca jest kontynuowana, a nasi pracownicy zadowoleni. Przekłada się to również na pozytywny odbiór ze strony naszych klientów.

czytaj dalej

Monika Zająkała
Specjalista ds. marketingu

Współpracę z firm Dress Code Katarzyna Danowska Wojciech Danowski sp. j. podjęto w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego. Współpraca trwała od 2008 roku. Firma Dress Code zaprojektowała zestawy strojów damskich i męskich. Ponadto, firma Dress Code opracowała i udostępniła pracownikom spółki platformę do składania zamówień.
Pozwoliło to na sprawnie obsługę w zakresie ustalania rozmiarów odzieży doradców, w tym także rozmiarów niestandardowych i terminów dostawę wybranego asortymentu do salonów sprzedaży.

czytaj dalej

Marcin Dawidowski
Dyrektor Departament Sprzedaży Rynku Masowego

Realizacja zamówień na stroje przebiega bardzo sprawnie a dodatkowo możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy DC.

czytaj dalej

Grzegorz Połaniecki
Board Member General Director

Przez cały okres trwania umowy współpraca przebiega sprawnie i satysfakcjonująco. Ze strony Dress Code spotkaliśmy się z profesjonalną obsługa oraz indywidualnym i elastycznym podejściem do każdego zamówienia.

czytaj dalej

Malwina Bartosiewicz

PGNiG SA Oddział w Odolanowie rekomenduje firmę DC Aleksandra Drzewiecka Spółka Jawna (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) z siedzibą Al. Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź, jako solidnego dostawcę odzieży.

czytaj dalej

Janusz Kurmański
Dyrektor Techniczno-Inwestycyjny

Zdecydowanie rekomendujemy firmę DC Spółka Jawna jako solidnego i kreatywnego partnera.

czytaj dalej

Jarosław Ciuk
Dyrektor ds. Wsparcia sprzedaży i rozwoju sieci
Biuro Zarządzania Siecią

Firmę DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. cechuje wysoki poziom kreatywności, kompetencji i doświadczenia, rzetelność, a także terminowość w realizacji powierzonych zleceń. Stroje służbowe cechuje wysoka jakość materiałów i wykonania.

czytaj dalej

Kuba Boczek
Departament Marketingu Bankowości Detalicznej

Uznajemy współpracę z firmą Dress Code za całkowicie bezproblemową i satysfakcjonującą. Firma gwarantowała nam elastyczność w podejściu do oczekiwań pracowników i wysoki poziom obsługi.

czytaj dalej

Kuba Boczek
Departament Marketingu Bankowości Detalicznej

Stroje, które otrzymaliśmy są zgodne z ustaleniami oraz naszymi oczekiwaniami w zakresie tak wyglądu jak i funkcjonalności. Zdecydowanie możemy polecić korzystanie z usług firmy Dress Code.

czytaj dalej

Tomasz Sadowski

Współpraca ze Spółką Dress Code przebiegła prawidłowo. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, bez uchybień,
zgodnie z przyjętymi założeniami.

czytaj dalej

Angelika Ejchelr
Kierownik

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę DC jako rzetelnego i w pełni kompetentnego, solidnego partnera.

czytaj dalej

Przemysław Nowak
Prezes Zarządu

Jakość wykonania jest bez zastrzeżeń. Zlecenie zrealizowane zostało terminowo... firma DC jest jak najbardziej godna polecenia jako producent działający profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie.

czytaj dalej

Joanna Gajewska
Kierownik Depeartamentu Marketingu

W imieniu MultiBanku - BRE Banku SA jest mi niezmiernie miło stwierdzić, iż nawiązanie kontaktu w zakresie przygotowywania strojów służbowych dla naszych pracowników z Panią Aleksandrą Drzewiecka okazało się bardzo trafną decyzją.

czytaj dalej

Wojciech Bolanowski
Dyrektor Biura Marketingu

Wyrażając zadowolenie z kilkuletniej współpracy ze Spółką DC rekomendujemy ją jako godnego zaufania partnera, posiadającego niezbędne doświadczenie w kompleksowej obsłudze dużych instytucji w zakresie produkcji i dostaw odzieży służbowej.

czytaj dalej

Jarosław Olbromski
Naczelnik Wydziału Merchandisingu
I Identyfikacji Wizualnej MultiBanku

Z prawdziwą przyjemnością mogę więc polecić firmę DC Aleksandra Drzewiecka jako solidnego partnera reprezentującego wysoki poziom usług i nienaganną jakość dostarczonych wyrobów.

czytaj dalej

Joanna Izdebska
Dyrektor Departamentu Marketingu

Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić firmę DC Aleksandra Drzewiecka jako solidnego partnera reprezentującego wysoki poziom usług i nienaganną jakość dostarczonych wyrobów. W roku 2012 współpraca jest kontynuowana.

czytaj dalej

Joanna Izdebska
Dyrektor Departamentu Marketingu

Zlecone firmie DC zadanie zostało zrealizowane terminowo i z dużą dbałością o szczegóły. Współpraca z całym zespołem DC w trakcie wykonywania zlecenia przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze.

czytaj dalej

inż. Wiktor Lachowicz, Grażyna Lendzion
Wiceprezes Zarządu

Dzięki doświadczeniu Pani Aleksandry Drzewieckiej i jej współpracowników poprawił się wizerunek naszego banku w oczach klientów. Zlecone firmie DC zadanie zostało zrealizowane terminowo i z dużą dbałością o szczegóły.

czytaj dalej

Grażyna Lendzion, Bożena Głogowska
Wiceprezes Zarządu

Ze względu na fakt, ze cenimy sobie profesjonalizm uważamy firmę Dresscode za dobrego partnera w biznesie i z pełnym przekonaniem udzielamy naszej rekomendacji.

czytaj dalej

Monika Prymek
MARKETING

Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo pozytywnie i wiążemy z tą firmą nadzieję na dalszą współpracę na niezmienionym poziomie.

czytaj dalej

Katarzyna Bienias
Menedżer

Doświadczenie jakie posiada firma DC pozwala nam rekomendować ją jako profesjonalną i gwarantującą wysoki poziom usług.

czytaj dalej

Marek Kabza
Prokurent i Dyrektor generalny

Firma DC jest partnerem godnym zaufania, świadczącym swoje usługi rzetelnie i fachowo.

czytaj dalej

Marek Kabza
Dyrektor generalny i Prokurent

Wszystkim, którzy planują inwestycję w stroje służbowe dla pracowników polecam firmę DC Spółka Jawna.

czytaj dalej

Jacek Bogucki
Prezes Spółki

Wykonane stroje służbowe dla naszych pracowników zostały zauważone i docenione przez naszych klientów i uważamy, że są ważnym elementem budowania silnej i nowoczesnej marki.

czytaj dalej

Krzysztof Kot
Dyrektor Działu Infrastruktury

Bez wahania możemy polecić firmę Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. jako solidnego partnera biznesowego, doskonałego zarówno na etapie projektowania, jak i wykonania oraz dostawy.

czytaj dalej

Sylwia Huber
Kierownik Sprzedaży Sieci Własnej

Z firmą DC Aleksandra drzewiecka współpracujemy w zakresie projektowania i zapewnienia naszym pracownikom strojów służbowych od października 2010 roku.

czytaj dalej

Edyta Szerypo
Kierownik biur

Zaproponowany strój najlepiej spełnił wymagane w regulaminie konkursu kryteria zarówno pod kątem walorów projektowych i artystycznych – oryginalność, pomysłowość, atrakcyjność wizualna oraz spójność ze strategią wizerunkową MPK Poznań sp. z o.o.

czytaj dalej


Firmę DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J polecam wszystkim zainteresowanym podniesieniem wizerunku firmy na poziomie pracownik - klient.

czytaj dalej

Konrad Lewandowski
Prezes Zarządu

Wysoki poziom wykonanych usług zobowiązuje nas do polecenia firmy DC jako solidnego, rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

czytaj dalej

Wioletta Witak
Kierownik Administracji

Profesjonalna i bardzo sprawna obsługa ze strony DC ograniczyła nasze zaangażowanie do minimum i pozwoliła na realizację zamówienia zgodnie z oczekiwaniami i w krótkim czasie.

czytaj dalej

Jacek Matraszek
Kierownik Projektów

Z przyjemnością udzielamy rekomendacji Spółce Jawnej Dresscode Aleksandra Drzewiecka, współpracę z którą oceniamy bardzo pozytywnie.

czytaj dalej

Ewa Chojka
Kierownik Wydziału Rozwoju Trade Marketing

Firma DC wykazała się dużym profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie oferowanych usług.

czytaj dalej

Dr n. med. Paweł Kaźmierczak
Prezes Zarządu

Z przyjemnością możemy polecić firmę Dresscode jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę.

czytaj dalej

Katarzyna Starobrat
Kierownik Rejestracji

Współpraca z firmą Dresscode charakteryzuje się także profesjonalizmem oraz wysoką jakością wykonanych wyrobów.

czytaj dalej

Izabela Podolska
Manager ds. marketingu

Pragniemy zarekomendować firmę Dresscode (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.), przez którą zostały zaprojektowane i uszyte stroje służbowe dla pracowników naszej Kliniki.

czytaj dalej

Izabela Szymczak
Właściciel

Współpracę ze Spółką Jawną Dresscode Aleksandra Drzewiecka oceniamy wysoko jako rzetelnego producenta strojów służbowych.

czytaj dalej

Artur Szczepaniec
Dyrektor

Wysokie kompetencje oraz pełną dyspozycyjność wykazali wszyscy pracownicy firmy. Wykonując powyższe zadanie firma Dresscode okazała się solidnym i fachowym partnerem.

czytaj dalej

Andrzej Krupiński
Dyrektor

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy z pełnym przekonaniem poleca usługi firmy DC.

czytaj dalej

Tomasz Sanecki
Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich

Firma DC Aleksandra Drzewiecka Sp. Jawna wykonała prace rzetelnie i profesjonalnie. Dostarczony towar jest estetyczny, odpowiedniej jakości i spełnia wymagania zamawiającego.

czytaj dalej

Urszula Burkot
Kierownik Finansowy Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa

Współpraca przebiegała sprawnie oraz profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu, zarówno jakości, jak i estetyki. Polecamy firmę Dress Code jako dostawcę strojów służbowych.

czytaj dalej

Aneta Dąbrowska
Dyrektor

Mamy przyjemność zarekomendować usługi firmy DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) w zakresie projektowania i szycia odzieży służbowej.

czytaj dalej


Polecamy firmę DC Spólka Jawna jako rzetelną, z profesjonalnym podjściem do oczekiwań klienta. W przyszłości na pewno będziemy współpracować w ramach innych projektów reklamowych.

czytaj dalej

Hieronim Kalwinek
Made In Lodz

Z całym przekonaniem możemy polecić panią Aleksandrę Drzewiecką i firmę Dresscode jako partnera interesującego, godnego uwagi, z którym będziemy kontynuować współpracę przy realizacji kolejnych zleceń.

czytaj dalej

Przemek Wojtkiewicz
Group Account Director
LEO BURNETT WARSZAWA

Z przyjemnością stwierdzamy, że firma Pani Aleksandry Drzewieckiej jest nowoczesnym i profesjonalnym wykonawcą strojów służbowych, jak również podkreślamy fakt, że nasza współpraca odbywa się bez zastrzeżeń.

czytaj dalej

Jolanta Mularczyk
Dyrektor Administracyjny

Firma prowadzona przez panią Aleksandrę Drzewiecką zaprojektowała odpowiednie stroje dla naszych sekretarek, dobierając najlepszej jakości tkaniny i fasony.

czytaj dalej

Zofia Łomnicka
Kierownik Sekretariatów CA S.A.

Powierzone przez nas zlecenie zostało przygotowane i wykonane profesjonalnie i terminowo, zgodnie z naszymi wymaganiami.

czytaj dalej

Anna Borzęcka
HR Manager

Mamy przyjemność zarekomendować firmę Dresscode (obecnie Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J.) jako wykonawcę strojów służbowych dla naszych pracowników.

czytaj dalej

dr Roman Szwed
PREZES ZARZĄDU 

Sprawna współpraca z wykonawcą począwszy od wypracowania projektu strojów, uwzględniającego tak trendy mody jak i nasze potrzeby, poprzez zebranie wymiarów pracowników, dobór wysokogatunkowych tkanin, aż do terminowej dostawy w pełni nas satysfakcjonują.

czytaj dalej

Dorota Kuban
Kierownik Działu Organizacji Konferencji

Urząd Miasta Żyrardów zlecił firmie Dress Code SP. J. Katarzyna Danowska przygotowanie usługi polegającej na stworzeniu właściwego dresscodu dla naszej instytucji i realizacji całego procesu wdrażania standardu ubioru wśród naszych pracowników poprzez przeprowadzenie szkoleń.

czytaj dalej

Wojciech Jasiński
Prezydent Miasta Żyrardowa

Firma Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. została wyłoniona jako dostawca odzieży służbowej dla
pracowników biura obsługi klientów w drodze konkursu. Zlecenie zostało wykonane terminowo w zakładanym terminie. Jakość wyrobów oraz ich estetyka są bez zastrzeżeń. Współpraca przebiegła płynnie i bezproblemowo. Z całym przekonaniem możemy polecić firmę Dress Code jako solidnego dostawcę odzieży dla pracowników.

czytaj dalej

Małgorzata Berger – Jankowska
Kierownik sekcji obsługi klienta