Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić nową linię odzieży – ubranie do szkoły pod marką Dress Code Junior. Jednolite i estetyczne mundurki szkolne są dodatkowym wzmocnieniem prestiżu i elitarności szkoły oraz jej wychowanków. Przy projektowaniu i tworzeniu oferty uwzględniliśmy specyfikę ubrania dla uczniów, które musi być modne aby dzieci chciały je nosić, przewiewne, trwałe, łatwe do prania i w dobrej cenie.

Nasza oferta składa się z wielu elementów ubrania do szkoły, które współgrają kolorystycznie ze sobą i z których łatwo można dowolnie kompletować mundurki dla uczniów. Proponujemy wszystkie najpopularniejsze elementy odzieży w bogatej kolorystyce: koszulki polo z krótkim i długim rękawkiem, sweterki i kamizelki, bluzy ze stójką i kapturem, spódniczki, spodnie a także odzież sportową: t-shirty, spodenki, czapki. Wszystkie elementy, które składają się na mundurki szkolne mogą mieć haftowane logo szkoły w formie naszywek lub haftowane bezpośrednio na odzieży. Możliwe są także inne formy nanoszenia logo takie jak sitodruk, druk transferowy, flokowanie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy w skompletowaniu najlepszej i najbardziej ekonomicznej opcji stroju.

Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia na indywidualny, unikatowy projekt ubrania do szkoły na specjalne zlecenie. Nasi projektanci chętnie podejmą się takiego wyzwania, które pozwoli stworzyć wyjątkowy wizerunek uczniów i szkoły.