Produkcja

Produkcja odzieży służbowej jest procesem skomplikowanym, bo oznacza zdalny dobór rozmiarów dla poszczególnych osób. Jeśli chcemy uzyskać najlepszy efekt dopasowania, taki, kiedy stroje firmowe sprawiają wrażenie szytych na miarę musimy przygotować wiele narzędzi do uzyskania zakładanego celu. Efekt końcowy czyli komfort użytkowania odzieży, zadowolenie pracowników ze swojego wyglądu i dobre samopoczucie przekładają się bezpośrednio na pewność siebie i skuteczność w biznesie. Dlatego duży nacisk kładziemy na wypracowanie najbardziej efektywnej metody zebrania pomiarów pracowników proponując sprawdzone rozwiązania:

  • zweryfikowaną w praktyce logistykę pomiarów w zależności od specyfiki firmy w każdej placówce firmy,
  • specjalny kalkulator rozmiarów ułatwiający dobór rozmiarów i precyzyjnie przygotowane tabele wymiarów sylwetki i rozmiarów odzieży służbowej wraz z instrukcją stosowania,
  • osobną infolinię, przy której dyżuruje doświadczony pracownik działu produkcji.

Stroje firmowe aby spełniały swoją wizerunkową rolę muszą być nie tylko estetyczne i spójne stylistycznie z wizerunkiem firmy ale przede wszystkim trwałe i komfortowe. Z tego powodu zwracamy szczególną uwagę na jakość zastosowanych tkanin. Proponujemy:

  • wykonanie z wysokogatunkowych, nowoczesnych i innowacyjnych tkanin, o najwyższych parametrach technicznych, ze specjalnym wykończeniem, przewidującym codzienne użytkowanie (tkaniny europejskich producentów, którzy maja w swoim portfolio dostawy dla najbardziej wymagających klientów takich jak Deutsche Bahn, Lufthansa, Air France i wiele innych),
  • wysoką jakość produkcji w najlepszych polskich szwalniach,

Gwarantujemy powtarzalność tkanin i wzorów w kolejnych latach oraz indywidualne realizacje dla nowo przyjmowanych pracowników. Dopuszczamy możliwość realizacji dodatkowych prywatnych zamówień na stroje firmowe.