Odzież reklamowa

W ramach kompleksowych usług w zakresie dostaw odzieży dla naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o odzież reklamową. Proponujemy wysokiej klasy odzież, pochodzącą od sprawdzonych producentów, która zapewnia pracownikom firmy wygodny, wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów strój do codziennej pracy, dzięki któremu czują się oni komfortowo a jednocześnie odpowiednio reprezentują przedsiębiorstwo pracodawcy. Dbając o poprawną i atrakcyjną identyfikację wizualną marki znakujemy odzież przy użyciu najnowszych technologii w zakresie sita, haftu, druku cyfrowego i sublimacji a także folii flex i folii flex lateksowej.

Odzież reklamowa, którą posiadamy w swojej ofercie to między innymi koszulki t- shirt, koszulki polo a także odzież wierzchnia polary, bluzy bawełniane, softshelle oraz wielofunkcyjne kurtki. Ściśle współpracujemy z duńską firmą ID IDENTITY. To znany skandynawski producent odzieży reklamowej, którego wyroby charakteryzują się znakomitą jakością i słyną ze stonowanego, skandynawskiego designu i wysokiej trwałości. Co dla nas niezwykle ważne wyroby duńskiej firmy powstają z zachowaniem zasad zrównoważonego biznesu oraz fair trade z uwzględnieniem wysokich standardów ekologicznych.

Dodatkowo proponujemy nowatorskie projekty na potrzeby działań marketingowych. Nasz dział kreacji jest w stanie zaprojektować i wyprodukować odzież reklamową, stroje promocyjne czy stroje dla hostess na specjalne okazje w oparciu o unikatowe rozwiązania, w najkrótszych nawet seriach. Projekty odpowiadają aktualnym trendom rynkowym oraz są odpowiedzią na indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Zaprojektowana indywidualnie odzież reklamowa oznacza modele niepowtarzalne, dostosowane do potrzeb tworzonych kampanii reklamowych czy planowanych wydarzeń marketingowych.

Możemy także stworzyć projekty akcesoriów reklamowych, gadżetów i drobiazgów promocyjnych na indywidualne zamówienia.