4. Modowe wskazówki i stylizacje

4.36. Wiosenne stylizacje 2018

Po długiej zimie wszyscy jesteśmy spragnieni słońca  i kolorów ale na szczęście już dawno wiosna nie była tak radosna i energetyzująca. W tym sezonie zdecydowanie króluje kolor.
Z jednej strony delikatne i romantyczne pastele, a z drugiej mocne i soczyste barwy. Różnorodność i swoboda to cechy charakterystyczne tej wiosny, dlatego dopuszczalne są zestawienia monochromatyczne jak i bardzo kontrastowe.

W tym sezonie stylizacja składająca się z samego różu lub błękitu jest zdecydowanie trendy, w szczególności modne są komplety marynarka i spodnie. Intensywne kolory możemy dowolnie ze sobą łączyć albo też używać jako akcentu w stonowanych stylizacjach. Intensywny żółty to zdecydowany król mocnych kolorów. W tym sezonie, pojawił się on w zdecydowanej większości kolekcji, użyli go  m.in. Versace, Carolina Hererra, Ralpha Lauren czy Balenciaga. Choć głównymi atutami tej wiosny są kolory – to pojawiają się również wzory, głównie kwiatowe, które najsilniej widoczne były podczas nowojorskich pokazów oraz kultowe i ponadczasowe pasy i paseczki. My jak zwykle przygotowaliśmy kilka ciekawych wiosennych stylizacji do pracy, które mamy nadzieję będą dla  Was inspiracją do stworzenia własnych modnych zestawów.

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Aleksandra Danowska

Katarzyna Aleksandra Danowska

- ekspert w zakresie opracowania i wdrażania dresscode’u biznesowego,- doświadczona i wielokrotnie nagradzana projektantka, m.in. "Projektant Roku", "Doskonałość Mody",- duże doświadczenie rynkowe w realizacji projektów strojów służbowych dla takich klientów, jak m.in.: mBank, PZU, Energa, PGE, PGNiG, Enter Air , Neckermann i wielu innych,- na koncie ma liczne szkolenia z zakresu wizerunku biznesowego- miłośniczka i propagatorka idei slow-fashion,- autorka fanpage’u www.facebook.pl/dresscodepl