O nas

Specjalizujemy się w kompleksowych działaniach związanych z odzieżą służbową i reklamową. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców wyspecjalizowanych w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości odzieży służbowej. Gwarantujemy powtarzalność tkanin i wzorów przez cały czas trwania kontraktu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu i wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń dla znaczących klientów, którzy zatrudniają wielu pracowników w licznych placówkach i oddziałach terenowych. Nasze sprawdzone procedury logistyczne i specjalne aplikacje do obsługi kontraktów zapewniają sprawną i terminową organizację zarówno pomiarów jak i spersonalizowanych dostaw.
Dodatkowo oferujemy konsultacje i usługi eksperckie w zakresie przygotowania przetargów na stroje służbowe oraz szkolenia dla pracowników w zakresie wizerunku w pracy.

 

Katarzyna Danowska – Dyrektor ds. strategii i kreacji.

Jest wielokrotnie nagradzaną i doświadczoną projektantką i stylistką ( „Doskonałość Mody” miesięcznika Twój Styl, „Projektant Roku”), ekspertem w zakresie opracowywania dresscode’u biznesowego, z dużym doświadczeniem rynkowym w realizacjach dla wielu znaczących klientów z branży usług bankowych i finansowych, telekomunikacyjnych, energetycznych, transportowych, medycznych i innych.
Prowadzi blog o zasadach i aspektach dress codewww.dresscode.pl/dressschool.
Jest miłośniczką i propagatorką idei slow–fashion, autorką wielu artykułów z zakresu ekologii i społecznej odpowiedzialności w przemyśle odzieżowym a także licznych stylizacji i ciekawostek modowych na firmowym fanpage’u www.facebook.pl/dresscodepl

Odrestaurowaliśmy część wnętrz zabytkowej fabryki wyrobów dziewiarskich Jakuba Hirszberga i zaadaptowaliśmy je na potrzeby naszej siedziby kontynuując tradycje łódzkiego włókiennictwa. Nowoczesna firma funkcjonująca w ponad stuletnich murach doskonale wpisuje się w charakter naszej działalności, łączącej tradycję i doświadczenie z najnowszymi technologiami i nowoczesnym designem.
Informujemy, iż z dniem 18 listopada 2013 roku uległa zmianie nazwa naszej Spółki z DC Aleksandra Drzewiecka Sp. J. na Dress Code Katarzyna Danowska Sp. J. Zmiana nazwy miała związek ze zmianą imienia i nazwiska Wspólnika Aleksandry Katarzyny Drzewieckiej na Katarzyna Aleksandra Danowska.